Tilda Publishing
UA
RU
EN

Відмова від відповідальності

Відповідно до чинного законодавства України та Великобританії, Адміністрація відмовляється від будь-яких запевнень і гарантій, надання яких може тим чи іншим чином матися на увазі, і відмовляється від відповідальності щодо Сайту, його вмісту та використання.

За будь-яких умов Адміністрація Сайту не нестиме відповідальності перед будьякою стороною за будь-якого прямого, непрямого, особливого або іншого непрямого збитку в результаті будь-якого використання інформації на цьому Сайті або на будь-якому іншому сайті, на який містить посилання з нашого сайту. Виникнення залежності, зниження продуктивності, звільнення або переривання трудової активності, а також і відрахування з навчальних закладів, за будь-яку упущену вигоду, припинення господарської діяльності, втрату програм або даних у Ваших інформаційних системах чи іншим чином, що виникли в зв'язку з доступом, використанням або неможливістю використання Сайту, Вмісту або будь-якого пов'язаного інтернет-сайту, або непрацездатністю, помилкою, недоглядом, перебоєм, дефектом, простоєм в роботі або затримкою в передачі, комп'ютерним вірусом або системним збоєм, навіть якщо адміністрацію буде явно повідомлено про можливість такого збитку.

Користувач погоджується з тим, що всі можливі суперечки будуть вирішуватися за нормами українського права.

Користувач погоджується з тим, що норми і закони про захист прав споживачів не можуть бути застосовані до використання їм Сайту, оскільки він не робить відплатних послуг.

Використовуючи даний Сайт, Ви погоджуєтесь з «Відмовою від відповідальності» встановленими Правилами і приймаєте всю відповідальність, яка може бути на Вас покладена
Задайте своє питання
Зазвичай, ми відповідаємо на протязі 1 години.
*Ваші дані не будуть передані 3-м лицям
ЗАЛИШАЙТЕСЯ З НАМИ
*Ваші дані не будуть передані третім особам.
©2022 Bio Formula
Підтримка тут
Close
Напишіть нам
Ми відповідаємо на протязі 30-60 хв.
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Mail
Phone
* Ми не продаємо Ваші особисті дані.
Made on
Tilda