Tilda Publishing
UA
RU
EN

Застосування натуральної ефірної олії орегано у тваринництві, свинарстві та птахівництві.

Природа – найкращий інститут здоров'я. Людина століттями користується її дарами, щоб розв'язувати свої проблеми. У вік технологічних відкриттів люди винайшли безліч способів обхитрувати природу, але все частіше ми стикаємося з тим, що не всі рішення, продумані й винайдені людиною працюють так як нам хотілося б. Не завжди ми отримуємо результати, на які розраховуємо, використовуючи синтетичні хімічні продукти. І знову повертаємось до природи.
Прибуток компаній, у тому числі що працюють у тваринництві, залежить від багатьох бізнес-факторів, у цій статті ми не будемо на них зупинятися. Але не можна не зважати на те, що бізнес у сфері тваринництва будується на вирощуванні тварин, тобто живих істот. Це означає, що, прагнучи досягти високих економічних результатів, ми не можемо ігнорувати важливу складову успіху — здоров'я тварин, яких ми вирощуємо.
Здоров'я тварин — це їх швидке зростання, висока продуктивність, тривалість продуктивності, можливість розкрити свій генетичний потенціал.

З чого починається здоров'я – з правильного старту. Найчастіше правильний старт розвитку тварини визначає її продуктивність у дорослому періоді. Правильний старт = запорука успіху. І сьогодні мова піде про продукт, який допомагає забезпечити міцне здоров'я тварин, високі показники продуктивності та, звичайно, успішний старт.

Натуральна ефірна олія орегано та продукти на її основі.

Не будемо зупинятись на механізмі дії цієї рослини, він розкритий у безлічі статей, публікацій та наукових праць. Назвемо відразу основні причини застосовувати орегано, доведені та підтверджені численними результатами дослідів його використання на різних тваринах.

1. Натуральна ефірна олія орегано — найсильніша та найефективніша альтернатива антибіотикам, у тому числі в кормах, яку можна застосовувати для тварин без будь-яких побічних ефектів.
2. Орегано ефективний проти всіх патогенних бактерій, в тому числі E.Coli, Salmonella, Clostridia, Coccidiosis. Це забезпечує значне підвищення безпеки поголів'я та зменшення витрат на лікування тварин.
3. Орегано підтримує позитивну мікрофлору ШКТ, забезпечує його здорову роботу та стимулює активний імунітет тварин, адже ми знаємо, що 90% імунітету формується у кишківнику. Потужний антибактеріальний та протизапальний ефект діє протягом усього ШКТ.
4. Продукти з натуральною ефірною олією орегано підвищують засвоюваність корму та показники середньодобових приростів.
5. Орегано значно знижує рівень стресу в організмі та забезпечує відмінний апетит у тварин.
6. Орегано помітно підвищує показники продуктивності тварин та рентабельність виробництва.
ВАЖЛИВО!
Слід звернути увагу, що на ринку є багато продуктів з ефірною олією орегано не натурального походження, а синтезованого в лабораторіях. Такі продукти можуть давати короткостроковий ефект, але в постійному використанні значно пригнічують імунну систему тварин, що згодом призводить до погіршення показників. Усі аргументи на користь ефективності орегано діють лише щодо натуральної ефірної олії, отриманої дбайливим методом парової дистиляції без зміни властивостей рослини.

Багато хто вважає, що всі перераховані вище факти вірні для будь-яких видів і сортів цієї рослини. Це так. Але слід зазначити, що у промисловому виробництві кормових добавок використовуються окремі спеціально селекціоновані сорти, які містять високу концентрацію основних діючих речовин рослини. На якість та ефективність готового продукту впливає безліч факторів: сорт рослини, технологія вирощування, склад грунту та кліматичні умови культивації, період збору, швидкість переробки, технологія дистиляції, умови виробництва та зберігання готових кормових добавок із вмістом натуральної ефірної олії.
Коли, для яких видів тварин і навіщо застосовується натуральна ефірна олія орегано.
Застосування орегано у свинарстві рекомендовано починати зі свиноматок, а саме мінімум за 10 днів до передбачуваного опоросу. Це підвищує засвоєння свиноматкою поживних речовин з корму, захищає слизову оболонку від стресу і адреналіну та

підвищує вагу новонароджених поросят.
Додаючи орегано в корм лакуючих свиноматок ми проводимо потужну профілактику ММА, полегшуємо опорос, профілактуємо запалення пологових шляхів, знижуємо соматику молозива та молока, підвищуємо молочну продуктивність свиноматок, стимулюємо власні захисні сили організму. Із застосуванням орегано значно знижується ризик передачі інфекцій через екскременти від свиноматки поросятам та між поросятами.

Застосовуючи кормові добавки для годівлі поросят, ми профілактуємо діарею в підсосний період і у разі її виникнення – швидко зупиняємо без застосування антибіотиків. У престартерний і стартерний періоди з орегано підвищується безпека поросят та їх середньодобові прирости, профілактується діарея, підвищується імунітет. Орегано добре замінює антибіотики в кормі, не викликаючи резистентність бактерії.
У будь-які стресові періоди застосування орегано дозволяє забезпечити відмінний апетит у тварин, запобігає діареям будь-якої етіології та забезпечує стабільні середньодобові прирости. Орегано успішно запобігає набряковій хворобі, кривавій діареї, і гарантує відсутність гострих спалахів захворювань у поросят.
Свинарство.
Орегано успішно застосовують для ВРХ.
У добовому раціоні молочних корів ефірну олію орегано застосовують для підвищення привабливості раціону, збільшення слиновиділення, і, як наслідок, — поліпшення роботи рубця, збільшення надоїв молока і зниження соматичних клітин у молоці, профілактики маститів. Орегано профілактує здуття рубця та нормалізує мікрофлору перед шлунків та кишківника.

Додаючи орегано в молоко або ЗЦМ для телят ми профілактуємо і повністю зупиняємо діареї у телят без виключення молочної поїлки та без застосування антибіотиків, підвищуємо безпеку телят, збільшуємо середньодобові прирости, стимулюємо ранній перехід на корми, підвищуємо імунітет та профілактуємо респіраторні інфекції. З використанням орегано привабливість корму для телят зростає, підвищується апетит і ми отримуємо швидше зростання ваги теляти. Крім того, з орегано ми запобігаємо передачі патогенної флори між телятами через екскременти.
Тваринництво.
Застосування натуральної ефірної олії орегано на птиці є необхідним, ефективним та економічно виправданим.
Починаючи з першої доби курчат, випоювання з орегано дозволяє значно збільшити збереження поголів'я та збільшити середньодобові прирости, повністю прибрати або значно скоротити використання антибіотиків у кормах.

Орегано стимулює травлення у птиці та сприяє підвищенню засвоюваності корму, тим самим покращуючи показники конверсії. Орегано - вирішення проблем із сальмонелою у м'ясі, поліпшення органолептичних властивостей м'яса птиці та зниження відсотку браку тушок.
Використання ефірної олії орегано для несучок дозволяє збільшити та продовжити яєчну продуктивність, збільшити період піку продуктивності, а також забезпечити вихід чистого яйця (відсутність діарей у несучки).
Птахівництво.
Лікувальні схеми застосування кормових добавок з натуральною ефірною олією орегано (форма продукту, тривалість застосування та дозування) підбираються виходячи із завдань та потреб кожного підприємства. Профілактичні схеми не мають протипоказань, виправдовують себе економічно та ефективні для усіх видів тварин.

Натуральна ефірна олія орегано - найефективніший і найдоступніший засіб для підтримки здоров'я тварин та птиці без використання антибіотиків. Це засіб номер 1 для підвищення ефективності господарств та виробництва натуральних та корисних для здоров'я людей продуктів тваринного походження.
Щоб замовити орегано
та отримати знижку 50% на продукт для проведення досліду - заповніть форму нижче
*Ваші дані не будуть передані третім особам.
Зв'яжіться з нами
Зазвичай ми відповідаємо впродовж 1 години
Київ, вул. Гната Хоткевича, 12, офіс 177
*Ваші дані не будуть передані третім особам.
Додаткова інформація
PROFISORB® - перший комплексний адсорбент бактеріальних і # nbsp; мікотоксинів 4-го покоління, ветеринарного призначення.

OREGANO - єдине в світі ефірне масло, яке володіє терапевтичною дією за рахунок унікальних властивостей рослини орегано. Широко використовується в годівлі тварин. Вибирайте натуральне масло!

LIPROT BIO - протеїновий кормовий інгредієнт (70% сирого протеїну) з багатим амінокислотним складом, який поліпшує продуктивність і здоров'я тварин.

«Bio Fормула - українська компанія, створена в 2012 році. Ми працюємо в області кормової медицини, виробляємо самі і поставляємо в Україну натуральні продукти для здоров'я тварин від провідних світових виробників.

Наша продукція націлена на відгодівлю с / г тварин і птахів без застосування антибіотиків, а також підвищення рентабельності та безпеки виробництва продуктів харчування тваринного походження.

Домовитися про зустрічі та безкоштовну консультацію на Вашому підприємстві можна по тел .: +38 097 88 52 470 і / або електронною поштою:

info.bioformula@gmail.com


Bio Formula, 2022
Читайте також
Щотижня ми публікуємо корисну інформацію про тваринництво.
Поддержка тут
Close
Напишите нам
Мы отвечаем на протяжении 30-60 мин.
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Mail
Phone
* Мы не продаем Ваши личные данные.
Отримайте консультацію
Розповімо, як виростити здорових продуктивних тварин та птиці без антибіотиків і примножити прибуток
*Ваші дані не будуть передані третім особам..
Задайте своє питання
Зазвичай, ми відповідаємо на протязі 1 години.
*Ваші дані не будуть передані 3-м лицям
ЗАЛИШАЙТЕСЯ З НАМИ
*Ваші дані не будуть передані третім особам.
©2022 Bio Formula
Підтримка тут
Close
Напишіть нам
Ми відповідаємо на протязі 30-60 хв.
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Mail
Phone
* Ми не продаємо Ваші особисті дані.
Made on
Tilda