Tilda Publishing
БЛОГ

Шляхи зменшення негативного впливу тваринництва на екологію

У кожної нашої дії є наслідки.

Вони можуть приносити користь нам, але приносити шкоду оточуючим. У нас немає права бути байдужими до того, що залишиться після нас. Адже ці наслідки перейдуть у спадок нашим дітям та онукам.

Ведення будь-якого виробництва і будь-якого бізнесу має бути спрямоване не тільки на його ефективність, але і на зменшення впливу від його діяльності на навколишнє середовище.
Проблема глобального потепління та парникових газів давно турбує все людство. В Україні також не просто стурбовані цією проблемою, але й активно розробляють заходи щодо зменшення викидів парникових газів від агровиробництва, як повідомляється на сайті: proagro.com.ua

У нашій уяві впливають на кількість цих газів в основному викиди від транспорту і заводів. Але це далеко не так.

Як вже нам відомо, в атмосфері є деякі гази, які створюють в нижніх шарах своєрідний буфер, що перешкоджає проходженню тепла в космічний простір. Зростання концентрації парникових газів сприяє посиленню даного ефекту. Відповідно все менше тепла йде в космос, і все більше залишається в приземних шарах атмосфери. В результаті ми отримуємо збільшення температури поверхні, відоме як глобальне потепління.

Участь в даному процесі беруть 4 газу: водяна пара (він же H2O, внесок у потепління 36-72%), вуглекислий газ (СО2, 9-26%), метан (СН4, 4-9%) і озон (О3, 3-7%). Згідно з дослідженнями Міжурядової групи експертів зі зміни клімату ООН (IPCC), метан володіє парниковою активністю в 28 разів сильніше, ніж СО2.

Основними джерелами утворення метану є:

1. Життєдіяльність великої рогатої худоби (ВРХ).
2. Випалювання лісів.
3. Збільшення орних земель.
4. Рисівництво.
5. Витоку газу при розробках родовище вугілля і природного газу.
6. Емісія в складі біогазу на полігонах поховання відходів.
Сьогодні концентрація метану в атмосфері постійно зростає. Вчені вважають, що ключове відношення до цього має тваринництво, а саме велика рогата худоба (ВРХ). Вироблення ним метану пов'язана з особливостями травлення цих тварин і здійснюється через виділення травних газів.

Сьогодні концентрація метану в атмосфері постійно зростає. Вчені вважають, що ключове відношення до цього має тваринництво, а саме велика рогата худоба (ВРХ). Вироблення метану пов'язана з особливостями травлення цих тварин і здійснюється через виділення травних газів.

Сам газ формується в рубці великої рогатої худоби (перший відділ шлунка тварини). Тут великий обсяг рослинної їжі піддається впливу безлічі мікроорганізмів. Мікроорганізми рубця розщеплюють рослинні полісахариди, білки, ліпіди на різні поживні речовини і вітаміни.
За сучасними оцінками, в 1 мл рубцевої рідини міститься:
• близько 1011 бактерій,
• 103-107 грибів,
• 109 архей,
• 106 найпростіших.

В ході процесу травлення ВРХ утворюються побічні гази – водень і вуглекислий газ. Метаногени (ще одні мікроорганізми в рубці) об'єднують ці гази в метан. Згідно з розрахунками вчених, кожна корова за 24 години виробляє до 500 літрів метану. Загальне поголів'я ВРХ на планеті 1,5 млрд. – виходить близько 750 млрд літрів щодоби. Виходить, що корови підсилюють парниковий ефект більше машин?

Один з керівників проекту Global Carbon Project професор Роберт Джексон каже наступне:
«Вуглекислий газ залишається основним фактором, і на те є причини. Однак, якщо ми будемо ігнорувати метан, ми ризикуємо втратити частину ефекту від скорочення рівнів CO2 в атмосфері».
Зараз в якості джерела білка в тваринництві використовують шроти – високопротеїновий кормовий продукт. У сільському господарстві шрот є побічним продуктом маслоекстракційної промисловості.

Він являє собою залишок після вилучення олії шляхом екстрагування за допомогою розчинників, як правило, нафтових вуглеводнів (гексана).

При тривалому введенні шротів в раціон і відсутність належного контролю за нормами використання гексану при їх виробництві, можливе отруєння тварин залишками гексану. Він викликає у них невропатію (виснаження оболонок нервових клітин, в результаті чого тварини більш схильні до стресів, втрати апетиту і, відповідно, ваги), міопатію (зменшення м'язової тканини), а також проблеми з розмноженням (погіршення запліднення і виношення плода).

Крім того, випаровування гексану мають негативний вплив та руйнують озоновий шар атмосфери.

Використання Ліпрот Біо дає нам можливість зменшити використання шротів.

Ліпрот Біо - це новий екологічний, доступний і однозначно корисний в усіх відношеннях продукт, що дає можливість не лише ефективної та здорової годівлі тварин, а й має величезний позитивний вплив на навколишнє середовище і якість продуктів тваринного походження для людей.

Отримайте консультацію або можемо домовитись про зустріч.

*Ваші дані не будут передані 3-м лицям.
Додаткова інформація
PROFISORB® - перший комплексний адсорбент бактеріальних і # nbsp; мікотоксинів 4-го покоління, ветеринарного призначення.

OREGANO - єдине в світі ефірне масло, яке володіє терапевтичною дією за рахунок унікальних властивостей рослини орегано. Широко використовується в годівлі тварин. Вибирайте натуральне масло!

LIPROT BIO - протеїновий кормовий інгредієнт (70% сирого протеїну) з багатим амінокислотним складом, який поліпшує продуктивність і здоров'я тварин.

«Bio Fормула - українська компанія, створена в 2012 році. Ми працюємо в області кормової медицини, виробляємо самі і поставляємо в Україну натуральні продукти для здоров'я тварин від провідних світових виробників.

Наша продукція націлена на відгодівлю с / г тварин і птахів без застосування антибіотиків, а також підвищення рентабельності та безпеки виробництва продуктів харчування тваринного походження.

Домовитися про зустрічі та безкоштовну консультацію на Вашому підприємстві можна по тел .: +38-068-225-58-78 і / або електронною поштою:

info.bioformula@gmail.com


Bio Formula, 2021
Читайте також
Щотижня ми публікуємо корисну інформацію про тваринництво.
Напишіть нам
Telegram
Viber
Messenger
Made on
Tilda